Aura

Mükemmel Tatilin Rotası

Farklı bir Aura..
Organik güleryüz.. Saflık ve tutkunun birleşimi..

Alaçatı Aura Hotel & Suite 
İlhamını zihnin duruluğunu ve ruhun saflığını temsil eden lotus çiçeğinden alan Lotus Çiçeği logosu ile Alaçatı Aura Hotel & Suite’in minimalist rafine mimarisi; saflık, aydınlanma, maneviyat, sevgi ve tutku arayışından doğmuştur.

Yılın her döneminde huzur verici aurası ile konuklarına keyifli ve konforlu bir tatilin yanı sıra bedensel olduğu kadar ruhsal bir dinginlik imkanı sunmaktadır.

Alaçatı Aura Hotel & Suite, Ege’nin eşsiz beldesi Alaçatı’nın Köyiçi bölgesinde misafirlerini ilk konaklamalarında bile kendi evlerinin huzur ve güveninde hissettirmeye 2020 yazında başlamıştır. Yıkılan Alaçatı Rum yapılarının tarihi taşlarının yeniden hayat bulduğu, her bir yapı taşında ayrı bir hikaye barındıran Alaçatı Aura Hotel & Suite, yerel mimariye sadık kalınarak inşa edilmiş ayrıcalıklı ve özgün 15 odası ile siz değerli konuklarımıza huzurlu, güvenli ve rahatlatıcı bir atmosfer sunmaktadır.

Otelimiz, sunduğu lezzetler ve hizmetler ile ün kazanmış kafe ve restoranların bulunduğu Club Baba’nın içinde yer almaktadır. İki dakika yürüme mesafemizin olduğu Alaçatı çarşısını gezip, bu bölgede dilediğinizce eğlenip, beldenin eşsiz dokusunu ve kokusunu içinize çektikten sonra kolayca otelimize dönüş yapabilirsiniz. Aynı zamanda Çeşme bölgesinde yer alan ünlü plaj, restoran ve gece kulüplerine kolay ulaşım olanağı bulunan otelimizde siz değerli misafirlerimizi ağırlamak ve özenle hazırlandığımız bu hayalimizi hayata geçirmiş olmanın verdiği mutluluğu sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.. 

Yerel mimari ile birleşen sofistike dizaynı, konforun ve sonsuz mutluluğun deneyimini yaşamanız için size farklı bir Aura lazım..

Hijyen Standartlarımız